| نام تجاری: | Masing Motor |
| شماره مدل: | MSGM12N20 |
| مقدار تولیدی: | 1000 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 100000 قطعه / در هر ماه |
موتور کاهش N20 یک دستگاه جمع و جور و کارآمد با یک سیستم کاهش دنده های داخلی است که سرعت را کاهش می دهد در حالی که باعث افزایش گشتاور می شود. با اندازه کوچک و عملکرد قابل اعتماد، این موتور می تواند به سرعت سرعت خود را کاهش دهد.این موتور به طور گسترده ای در انواع ماشین آلات کوچک و تجهیزات الکترونیکی استفاده می شود، فراهم کردن کنترل حرکت پایدار و دقیق.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| سرعت (RPM) | 5 تا 3000 دور در دقیقه |
| جریان ثابت | 10 تا 300mA |
| ولتاژ | 1.2V-24V |
| قطر | 12mm × 24mm |
| وزن | 10 گرم |
| سطح سر و صدا | ≤55DB |
| مواد دنده | فلز، ابزار هابینگ |
| نوع موتور | موتور چرخ دنده N20 |
| ساخت و ساز | آهنربا دائمی |
| تعویض | موتور برش |
تمام انواع میله ها می توانند بر اساس نقشه ها و الزامات کاربر سفارشی شوند.
| بسته بندی | کارتونی قوی 1000pcs / جعبه، یا بسته بندی سفارشی در دسترس است |
|---|---|
| بنادر کشتیرانی | شنژن، گوانگژو، شانگهای |
| اندازه بسته | ۳۷×۲۷×۲۴ سانتی متر |
| وزن ناخالص | 10.0 کیلو |
| توانایی عرضه | 100،000 قطعه در ماه |
| مقدار (قطعه) | زمان پیشگیری (روزها) |
|---|---|
| 1 تا 100 | 10 |
| ۱۰۱ - ۱۰۰۰ | 15 |
| > 1000 | برای مذاکره |
حداکثر مقدار سفارش نمونه: 1 قطعه
قیمت نمونه: 10 دلار/قطعه
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها