| نام تجاری: | Masing Motor |
| شماره مدل: | MSGM25A370 |
| مقدار تولیدی: | 1000 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 100000 قطعه / در هر ماه |
موتور دنده ای DC با کارایی بالا که از فناوری بدون جاروبک بهره می برد و برای کاربردهای دقیق از جمله لرزاننده های هوشمند سینه و تجهیزات صنعتی مختلف طراحی شده است.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| سرعت (RPM) | 2RPM-2000RPM |
| جریان پیوسته | 10mA-500mA |
| راندمان | 50%-85% |
| گارانتی | 3 ماه تا 1 سال |
| شماره مدل | MSGM25A370 |
| جنس گیربکس | گیربکس فلزی Rohs |
| نسبت دنده | 1:15-1:1051 |
| نوع موتور | موتور جاروبک دار / موتور بدون جاروبک |
| سطح نویز | ≤50DB |
| قطر شفت | φ4mm |
| عمر موتور | 500 ساعت تا 2000 ساعت (قابل سفارشی سازی) |
| پارامتر | محدوده |
|---|---|
| ولتاژ نامی | 1.2-24V DC |
| نسبت کاهش | 1:10-1:1051 |
| سرعت بدون بار | 2~2000 RPM |
| جریان بدون بار | 10-500 mA |
| سرعت نامی | 1.5-1800 RPM |
| جریان نامی | 80-800 mA |
| گشتاور نامی | 0.03-10 kg.cm |
| گشتاور قفل/حداکثر | 0.5-25 kg.cm |
| جریان قفل | 0.5-5 A |
| تعداد (قطعه) | 1 - 100 | 101 - 1000 | > 1000 |
|---|---|---|---|
| زمان تحویل (روز) | 10 | 15 | قابل مذاکره |
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها