| نام تجاری: | Masing Motor |
| شماره مدل: | MSPG36BL3640 |
| مقدار تولیدی: | 1000 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 1000000 قطعه / در هر ماه |
موتور بدون برس BL3640 با جعبه دنده های سیاره ای 36 میلی متری - موتور دنده های سیاره ای BLDC DC طراحی شده برای کاربردهای رباتیک و اتوماسیون.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| سرعت (RPM) | 2rpm-1000rpm یا سفارشی |
| جریان ثابت | 20mA-800mA |
| کارایی | ۹۰ تا ۶۵ درصد |
| قطر شیفت | φ8mm یا φ10mm یا سفارشی |
| چرخش | 0.1NM-10NM |
| ساخت و ساز | آهنربا دائمی |
| تعویض | بدون برس |
| سطح سر و صدا | ≤55DB |
| وزن | 400 گرم |
| مقدار تولیدی | 1000 پيكس |
رباتیک اتوماسیون، خانه هوشمند، پرده برق، لوازم اداری، ابزار برق، تجهیزات پزشکی، ابزار دقیق، الکترونیک خودرو، کارخانه های تولیدی و غیره.
| مقدار (قطعه) | زمان پیشگیری (روزها) |
|---|---|
| 1 تا 100 | 10 |
| ۱۰۱ - ۱۰۰۰ | 15 |
| > 5000 | برای مذاکره |
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها