| نام تجاری: | Masing Motor |
| شماره مدل: | MS-GM12N30 |
| مقدار تولیدی: | 1000 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 100000 قطعه / در هر ماه |
گیربکس 12 میلی متری با موتور FF-N10، FF-N20، FF-N30 مقناطیس دائمی DC طراحی شده برای کاربردهای گشتاور بالا در دوچرخه های الکتریکی و کاربردهای مختلف صنعتی.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| سرعت نامی (RPM) | 5 دور در دقیقه - 3000 دور در دقیقه |
| جریان ثابت (A) | 10mA - 500mA |
| کارایی | 56% تا 85% |
| چرخش نامی | 0.1kgf.cm - 2kgf.cm |
| جهت چرخش | CW/CCW در دسترس |
| قطر شیفت | φ3mm، D-cut 2.5mm |
| محدوده دما | -40°C - +60°C |
| طول عمر | 500H - 1000H / 200،000 چرخه |
| سر و صدا | ≤55DB |
| وزن | 10 گرم |
ربات های آموزشی، محصولات زیبایی، جاروبرقی، سیستم های رادار، قفل درب الکترونیکی، دستگاه های خانگی هوشمند، ربات های هوشمند لوازم خانگی، اسباب بازی های الکتریکی، چاپ سه بعدی، قفل های کابینت هوشمند،سیستم های بدون راننده، هوش مصنوعی، حمل و نقل هوشمند، مراقبت های بهداشتی، شهر هوشمند، لوازم خودرو، نظارت بر امنیت، ارتباطات 5G.
ظرفیت عرضه: 100000 قطعه/قطعه در ماه
| مقدار (قطعه) | 1 تا 100 | ۱۰۱ - ۱۰۰۰ | > 1000 |
|---|---|---|---|
| زمان پیشگیری (روزها) | 10 | 15 | برای مذاکره |
حداکثر مقدار سفارش نمونه: 1 قطعه
قیمت نمونه: 5 دلار / قطعه یا قابل مذاکره
تضمین کیفیت:هر محصولي بايد قبل از ارسال 100 درصد از بازرسي کيفيت عبور کنه
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها