| نام تجاری: | Masing Motor |
| شماره مدل: | MS-GM37BL3625 |
| مقدار تولیدی: | 1000 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 100000 قطعه / در هر ماه |
| سرعت (RPM) | 1.5RPM - 2000RPM |
| جریان ثابت | 10mA - 500mA |
| کارایی | 81% - 48% |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| نام تجاری | موتور ماسینگ |
| شماره مدل | MS-GM37BL3640 |
| قطر جعبه گیربکس | φ37mm موتور گیربکس میکرو |
| نسبت دنده | 1:6.7 - 1:2700 |
| ساخت و ساز | آهنربا دائمی |
| جهت چرخش | CW یا CCW در دسترس است |
| حفاظت از ویژگی | کاملا بسته شده |
| گواهینامه ها | 16949، ISO، CE، Rohs |
| ولتاژ | 6 ولت تا 24 ولت |
| نوع ابزار | چرخ چرخدار |
| مقدار تولیدی | 1000 عدد |
| قطر شیفت | φ6mm D-cut |
| نوع گره | دور، مسطح، M6، سوراخ رشته دار، خالی/D-Cut/Pin Hole/Keyway Shaft |
| طول عمر | 1000 تا 5000 ساعت |
| جزئیات بسته بندی | کارتونی قوی 80pcs/box، یا سفارشی |
| بندر | شنژن/گوانگژو/شانگهای |
| واحد های فروش | واحد واحد |
| اندازه بسته | 12*10*24 میلی متر |
| وزن ناخالص | 0.230 کيلوگرم |
| توانایی عرضه | 100،000 قطعه در ماه |
| مقدار (قطعات) | زمان پیشگیری (روزها) |
|---|---|
| 1 تا 100 | 10 |
| ۱۰۱ - ۱۰۰۰ | 15 |
| > 1000 | برای مذاکره |
| حوزه کاربرد | استفاده های خاص |
|---|---|
| تجهیزات پزشکی | اسپيگمومانومتر، تشک ماساژ، پمپ هوا، آناليزر ادرار |
| ماشین های تجاری | ربات هوشمند، کپی و اسکنر، پرینترهای سه بعدی، قلم خالکوبی |
| تجهیزات الکتریکی | مسواک برقی، ابزار برقی، محصولات بزرگسالان، ماشین اسباب بازی برقی، پرده برقی |
| خانه هوشمند | بازکن پنجره هوشمند، جاروبرقی، دستگاه قهوه هوشمند، خشک کن مو، تفنگ فاشی، فن، پاک کننده هوا، دستگاه حذف مو، قفل درب |
| مواد غذایی و نوشیدنی | مخلوط کننده های دستی، مخلوط کننده ها، مخلوط کننده ها، ماشین های قهوه، دستگاه های فرآوری مواد غذایی، آبمیوه سازان، سرخ کننده ها، یخ سازان، سازندگان شیر دانه سویا |
| رباتیک | رباتیک خدمات، ربات تحویل غذا، ربات پذیرش، ربات خدمات پزشکی، AGV و AMR، ربات حمل، ربات بازرسی |
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها