| نام تجاری: | Masing Motor |
| شماره مدل: | MSPG28BL2838 |
| مقدار تولیدی: | 1000 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 100000 قطعه / در هر ماه |
مدل: PG28BL2838
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| سرعت (RPM) | 5 دور در دقیقه-2000 دور در دقیقه |
| کارایی | ۹۰ تا ۶۵ درصد |
| تضمین | 3 ماه - 1 سال |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| نام تجاری | موتور ماسینگ |
| شماره مدل | MSPG28BL2838 |
| نوع گیربکس | φ28mm گیربکس سیاره ای |
| چرخش | 0.2NM-2NM |
| ساخت و ساز | آهنربا دائمی |
| تعویض | بدون برس |
| ویژگی حفاظت | کاملا بسته شده |
| سطح سر و صدا | ≤55dB |
| مقدار تولیدی | 1000 عدد |
| قدرت نامی | 1W-30W |
| مواد دنده | RoHS فلزی |
کاربردهای معمول:خانه هوشمند، ربات ها، لوازم اداری، ابزار برق، تجهیزات پزشکی، ابزار دقیق، الکترونیک خودرو
ولتاژ، گشتاور نامی، سرعت، جریان، قدرت و اندازه میله می تواند به صورت مورد نیاز سفارشی شود.
| تعداد مراحل | 1 | 2 | 3 | 4 |
|---|---|---|---|---|
| نسبت کاهش (K) | 4/5 | ۱۶/۲۰/۲۲/۲۵/۲۷5 | 64/80/88/100/110/125/138/151 | 256/320/352/400/500/550/625/688/756/832 |
| طول جعبه دنده L ((mm) | 23.2 | 28.9 | 34.6 | 40.3 |
| تورک نامی (kg-cm) | 3 | 6 | 9 | 17 |
| تورک گذرا (kg-cm) | 6 | 10 | 20 | 35 |
| بهره وری (٪) | ۹۰ درصد | 81% | 73 درصد | ۶۵٪ |
| مدل موتور | ولتاژ | هيچ باري نيست | با حداکثر کارایی | خیمه | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| محدوده عملیاتی | جریان (A) | سرعت (rpm) | جریان (A) | سرعت (rpm) | چرخش (g-cm) | قدرت (W) | بهره وری (٪) | جریان (A) | چرخش (g-cm) | |
| BL2832*** | 9 تا 16 ولت | 0.30 | 10600 | 1.04 | 7667 | 129 | 10.2 | 82.2 | 2.3 | 420 |
| BL2838*** | 19 تا 26 ولت | 0.10 | 6400 | 0.31 | 4850 | 104 | 5.1 | 67.5 | 1.0 | 434 |
| مقدار (قطعه) | 1 تا 100 | ۱۰۱ - ۱۰۰۰ | > 1000 |
|---|---|---|---|
| زمان پیشگیری (روزها) | 10 | 15 | برای مذاکره |
خانه هوشمند، قفل درب هوشمند، مراقبت شخصی، هوش مصنوعی، خودروها، مدل هواپیماها، امنیت، لوازم خانگی کوچک، مدل ها، ابزار های الکتریکی، تجهیزات ارتباطی، دستگاه های پزشکی،تجهیزات مراقبت های بهداشتی، اسباب بازی و تجهیزات ورزشی.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها